Klíčové slovo:

Zámečník

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Šumperk
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 17000
Společnost: ABA Šumperk Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2017-09-03

Popis pracovní pozice

ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným Zábřežská 73, Šumperk hledá pracovníka na pozici
ZÁMEČNÍK
Pracovní poměr je možný i na zkrácený úvazek, popř. na dohodu o provedení práce.

požadujeme: - dobrá pracovní morálka - praxe vítána
nabízíme: - zázemí stabilní firmy - odpovídající finanční ohodnocení závislé na výsledcích práce - odborná školení a kvalifikační růst

nástup možný ihned

Kontakt:
p. Langr Tomáš, tel: 733565531, e-mail: tpv@abasumperk.cz
p. Katzerová Jana, tel. 583302526, e-mail: sekretariat@abasumperk.cz
nebo osobně na adrese společnosti

Zaměstnavatel

ABA Šumperk
Město: Šumperk
PSČ: 78701
Telefon: 583302526
E-mail: sekretariat@abasumperk.cz
WWW: abasumperk.cz
Kontakt: Jana Katzerová