Svářeč 235 Kč/hod. + náb. příspěvek 8000 Kč, ubytov. (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Uničov
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Hledáme svářeče do výroby konstrukcí v těžkém průmyslu do 3-směnného provozu. Jedná se o svařování silných plechů (10-20 mm i více) Nástup možný ihned.
Požadujeme:
úřední zkouška EN 135
nutná praxe se svařováním silných plechů
znalost výkresové dokumentace
drážkování výhodou
Nabízíme:
mzda 235 Kč/hod. s možností výplaty týdenních záloh
možnost ubytování včetně příspěvku
příspěvek na stravování
firemní oděv i obuv
možnost přesčasů

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma. cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz