Klíčové slovo:

Elektromontéžr 210 Kč/hod, 1 směna po-pá, ubytování (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Hranice na Moravě
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Do výroby logistických zařízení hledáme elektromontéra pro sestavování, montáž a zapojování slaboproudých elektrických zařízení a jejich součástí, měření elektrických veličin a paramentrů. Jedná se o jednu směnu od pondělí do pátku.
Požadujeme:
SŚ vzdělání elektro
znalost vyhlášky 50/1978 Sb.
orientace v technické dokumenaci
Nabízíme:
mzda 210 Kč/hod. s možností výplaty týdenních záloh
možnost ubytování s příspěvkem
jednosměnný provoz pouze v pracovní dny
práce ve stabilní firmě

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma.cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz