Montážní dělník 150 Kč/hod, 2 směny po-pá, ubytování (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Hranice na Moravě
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Základní Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Do výroby logistických zařízení hledáme dělníky na dvousměnném provozu od pondělí do pátku. Požadujeme manuální zručnost a samostatnost.
Nabízíme:
mzda 150 Kč/hod, s možností výplaty týdenních záloh
možnost ubytování včetně příspěvku
možnost přesčasů
práce pouze v pracovních dnech
zázemí stabilní firmy

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a telefonním čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma.cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz