Klíčové slovo:

svářeč/zámečník, 1 směna po-pá (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Hranice na Moravě
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2017-08-23 15:50:04

Popis pracovní pozice

Do výroby, montáže a modernizace vojenské techniky hledáme svářeče-zámečníky v jednosměnném provozu od pondělí do pátku. Požadujeme ZK 135.
Nabízíme:
mzda od 131,50 Kč/hod, záleží na praxi až 150 Kč/hod.
možnost výplaty týdenních záloh
příspěvek na stravu
firemní oděv a obuv
čisté a příjemné pracovní prostředí
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma.cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz