úvod kontakt
Přihlášení zadavatele
Uživatel:
Heslo:
Hledat pracovní pozici
Profese:
Úvazek:
Region:
Vzdělání:
Klíčové slovo:

Distributor, nový amer. produkt, tablety do benzínu a nafty, vysoká úspora, budování distr.sítě

Typ vedlejší pracovní poměr Místo: Brno
Profese: Marketing, reklama, public relations Region: Celá Morava
Min. vzdělání: Základní Plat od: 5
Společnost: Jarmila Sobotková, FFI Plat do: 100
Nabízeno od: 2006-12-27 23:22:52 Platné do: nezadáno
Počet míst: 5 Nástup od: ihned

Popis pracovní pozice

V naší republice jezdí téměř dva miliony aut, velkých i malých, v různém technickém stavu…
Začínáme nový prodejní marketing, perfektní produkt, tablety do benzínu a nafty, litr Vás přijde o 3 Kč levněji.Výrobce udává úsporu 7-15%. Řízeno z AMERIKY.Funguje Kanada, Austrálie, Rakousko atd. 150 států , expanze firmy za jeden rok.
Tablety přijdou poštou. Nákupní cena se řídí podle objednávky-druhu registrace,nákup je kolem 40 Kč-50Kč. Jedna tableta je na nádrž 60 až 80 litrů.U nádrže na 40l stačí půl tablety.Takže si můžete zřídit svůj vlastní byznys, kdy zboží se vám vejde do kapsy, provize a odměny Vám chodí na mezinárodní kartu, ze které můžete vybírat kdekoliv v Evropě a to v měně, kde právě jste.Karta Vám příjde poštou a je už v ceně.
Můžete třeba jen být spotřebitel nebo i obchodovat, jakým způsobem to nabídnete je na Vás a nemusíte vodit žádné lidi, ale byla by to škoda, protože pokud někoho zaregistrujete, nastupuje perfekní binární systém , kariéra, placený velice dobře,máte podíly z vydělaných peněz vašich doporučených lidí, prostě nebudu psát detaily, to až osobně.Celý obchod si po zaučení řídíte ze svého počítače přímo do Ameriky. Nepotřebujeme kanceláře, smlouvy…nikoho nepotřebujete jako šéfa.Také Vám to nemůže nikdo pokazit.
Světový patent .Binár.Velice zajímavý marketing v dolarech.Chcete být absolutně mezi prvními?Registrace přes internet.Různé možnosti vstupu a užitku.Podmínkou je účast na jedné pracovní schůzce, kde se proškolíte zdarma, asi hodinu, Brno, Praha, Ostrava.Tel. 739 609 311,
benzin.nafta.uspora@seznam.cz
www.uspora.myffi.biz

Zaměstnavatel

Jarmila Sobotková, FFI
Ulice: Gorkého 46
Město: Brno
PSČ: 60200
Telefon: 776119448
E-mail: benzin.nafta.uspora@seznam.cz
WWW: http://www.uspora.myffi.biz
Kontakt: Jarmila Sobotková

Zajímáte se o nabídku? Odepište!

 zadejte číslo výše