LOGISTIK,od 21. tis. Kč, ubytování n. úhrada jízdného (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Prostějov
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 21000
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: 25000
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Do výroby pružin hledáme logistika, jedná se o nepřetržitý provoz, 12-hodinové směny, krátký-dlouhý týden. Nástup možný ihned.
Požadujeme:
oprávnění na VZV (možnost obnovení platnosti)
dovednost jízdy na retraku
znalost práce s počítačem
pečlivost a spolehlivost
Nabízíme:
mzda 125 Kč/hod. s možností výplaty týdenních záloh
ubytování včetně příspěvku
n. úhrada jízdného
možnost přesčasů

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo na e-mailové adrese olomouc@e-pragma.cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz