Klíčové slovo:

Dělník ve výrobě, čistá práce pondělí až pátek. (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Prostějov
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Plat od: 102
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Hledáme dělníky do výroby a kontroly drobných plastových dílů v automobilovém průmyslu. Lehčí práce ve stoje, 3-směnný provoz od pondělí do pátku, občas sobota. Nástup možný ihned.
Požadujeme:
manuální zručnost
dobrý zrak
ochotu pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
mzda 102 Kč/hod. + příplatky s možností výplaty týdenních záloh
možnost ubytování včetně příspěvku
příjemné a čisté pracovní prostředí
firemní oděv

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma.cz.

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše