Klíčové slovo:

Dělník-vytloukač, pouze pracovní dny (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Olomouc
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Plat od: 100
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Do výroby v těžkém průmyslu hledáme dělníka vytloukače. Jedná se o 3-směnný provoz od pondělí do pátku. Náplní práce j vytloukání a třídění odlitků. Nástup možný ihned.
Požadujeme:
fyzickou zdatnost
ochotu pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
mzda 100 Kč/hod. s možností výplaty týdenních záloh
možnost ubytování
příspěvek na stravování
možnost přesčasů
provoz v pracovní dny

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo e-mailem na adrese olomouc@e-pragma.cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše