Klíčové slovo:

CNC horizontkář - 10 tisíc korun náborový příspěvek (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Uničov
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Plat od: 170
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: 240
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2017-07-31 09:42:51

Popis pracovní pozice

Do výroby těžkých konstrukcí hledám horizontáře CNC, náplní práce je soustružení, frézování, vrtání, závitování dle programu stroje. Práce v nepřetržitém provozu - 3 směny, možnost i 12-hodinových směn, turnusy. Nástup možný ihned.
Požadujeme:
nutná praxe na CNC strojích
ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
mzda 170 - 240 Kč/hod. s možností výplaty týdenních záloh
náborový příspěvek 10 tisíc Kč
možnost ubytování včetně příspěvku
příspěvek na stravování
možnost přesčasů

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 734 752 999 nebo na e-mailové adrese olomouc@e-pragma.cz

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše