Klíčové slovo:

VEDOUCÍ STAVEBNÍ ZAKÁZKY

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Staré Město sídlo, pracoviště PRAHA
Profese: Stavebnictví, projekce, architektura Region: Zlínský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: 25
Společnost: FUTUREX spol. s r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: 1 Nástup od: od 2.1.2007, příp. dle dohody

Popis pracovní pozice

VŠ,SŠ-stavař s praxí v realizaci bytových domů nad 50 mil. Kč
Požadujeme :
samostatnost,zkušenost, kontakty a loajalitu,
ochotu cestovat a pracovat v regionu PRAHA,
zodpovědnost za svěřený úkol, termín a kvalitu
Nabízíme :
měsíční fixní plat
+ motivující odměnu za termín, kvalitu a zisk,
privátní ubytování, auto...

Zaměstnavatel

FUTUREX spol. s r.o.
Ulice: Nádražní 671
Město: Staré Město
PSČ: 686 02
Telefon: 602507343
E-mail: stefanik@futurex.cz
Fax: 572 54 16 74
WWW: http://futurex.cz
Kontakt: Ing.Pavel ŠTEFANÍK