Klíčové slovo:

SN. Dělník ve výrobě 20.000 + diety, příplatky, bonusy…

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Prachatice
Profese: Řemesla, výroba Region: Jihočeský kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 20000
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: 40000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2017-07-14 12:36:13

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY

manuální zručnost
dobrý zdravotní stav
fyzickou zdatnost
ochotu pracovat na směny

NABÍDKA

120Kč/hod (cca 20.000) - po zaučení možnost navýšení + příplatky za směnnost
diety (nejedná se o stravenky ale o hotovost do mzdy)
příspěvek na dopravu (jízdenky za vlak, autobus v plné výši, autem sazba dle km)
ubytování zdarma
možnost týdenních záloh
dlouhodobá spolupráce
nástup možný ihned

PRACOVNÍ NÁPLŇ

práce vhodná spíše pro muže:
přenášení těžkých předmětů (cca 10kg)
2 směnný provoz (ranní a odpolední 8 hodinové od 6:00hod)

POZNÁMKA

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis nebo volejte, pište sms na 737 016 033

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše