dělník ve výrobě 125 Kč/hod, ubyt. nebo úhrada jízdného (Jakr.)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Prostějov
Profese: Řemesla, výroba Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Plat od: 21000
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: 25000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2017-07-13 22:04:22

Popis pracovní pozice

výroba stabilizátorů a pružin do automobilového průmyslu
práce ve stoje
12-hodinové směny - krátký, dlouhý týden
Nabízíme:
mzda 125 Kč/hod včetně příplatků (21 - 25. tis. Kč)
možnost týdenních záloh
možnost přesčasů
možnost ubytování včetně příspěvku nebo úhrada jízdného
nástup možný ihned
Požadujeme:
vzdělání vyučen
praxe ve výrobě

Kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 734752999 nebo e-mailem

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše