Klíčové slovo:

SPECIALISTA/KA PÉČE O ZÁKAZNÍKY – OLOMOUC

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Olomouc
Profese: Ekonomika Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2017-07-01

Popis pracovní pozice

CELÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK
Náplň práce:
• Kontaktování našich klientů
• Hledat nejlepší řešení pro klienta podle jeho aktuálních potřeb
• Pokud vás baví komunikace, máte jedinečnou příležitost získat práci, která se stane vaším koníčkem
• HPP, možnost i na zkrácený úvazek
Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání s maturitou
• Velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkovi
• Orientace na výsledek, schopnost přesvědčit a motivovat
• Prodejní a vyjednávací dovednosti
• Samostatnost, zákaznická orientace
• Práce je vhodná pro každého, včetně absolventů!
Nabízíme:
• Skvělou startovní pozici v mezinárodní bance - u nás máte možnost nasbírat zkušenosti a dále se rozvíjet!
• Jistou fixní mzdu + motivující finanční ohodnocení
• Jednosměnný provoz, pracovní doba Po - Pá 8:00 – 16:30 hod.
• Pravidelné soutěže a další motivační prvky o hodnotné ceny
• Pravidelné kurzy ZDARMA (komunikace, prodejní dovednosti po telefonu...)
• Přátelský kolektiv a vedení - právě mezilidské vztahy a důvěra jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují nejvíce
• Benefity na míru (stravenky, systém Cafeterie (příspěvky na volný čas), dovolená 5 týdnů, sick days, apod..)
V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše