Klíčové slovo:

Autoelektrikář / diagnostik nákladních vozidel

Typ hlavní pracovní poměr Místo: okr. Nový Jičín
Profese: Automobilový průmysl Region: Moravskoslezský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Představují pro Vás nákladní automobily výborné skloubení práce a koníčku? Máte zkušenost s jejich diagnostikou a servisem? Máte chuť se učit nové věci a případně i využít znalosti jazyka při cestách do zahraničí?
Rostoucí, vysoce prestižní výrobní společnost s historickou tradicí hledá vhodného kandidáta na pozici:

Co bude Vašim úkolem?
* diagnostika elektrického zařízení
* údržba, seřizování a servis elektrického zařízení nákladních vozů
* výměna a servis poškozeného zařízení
* zpracování dokumentace

Co od kandidátů očekáváme?
* SOU autoelektrikář nebo automechanik
* znalost a zkušenosti s diagnostikou a servisem nákladních vozidel nutná
* znalost AJ velkou výhodou (cestování do zahraničí)
* ŘP sk. B
* samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
* chuť učit se nové věci a rozšiřovat si znalosti v oboru

Co Vám nabízíme?
* zázemí stabilní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
* jazykové kurzy, firemní školení v oboru diagnostika
* další benefity (celozávodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na PP)

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše