Klíčové slovo:

Technik se znalostí NJ

Typ hlavní pracovní poměr Místo: okr. Šumperk
Profese: Strojírenství Region: Moravskoslezský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: nezadáno
Společnost: PRAGMA personální agentura s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Co bude Vašim úkolem?
• Prověřování a optimalizace pracovních toků sériové produkce s ohledem na technické a organizační aspekty
• Spolupráce při implementaci výrobních plánů výrobního řízení a logistických strategií
• Spolupráce při zavádění nových projektů do sériové výroby s ohledem na procesní a pracovní plánování
• Sledování vzorkování z výrobně technického a ekonomického hlediska
• Odstraňování příčin nekvality v sériové výrobě a zavádění odpovídajících nápravných opatření
• Zavádění procesů při operativním řízení kvality
• Analýza a vybudování technických procesů s kmenovými pracovníky

Co od Vás očekáváme?
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Dobrá znalost NJ (slovem i písmem)
• Orientace na cíle a kvalitu
• Samostatnost a zároveň schopnost školit a rozvíjet ostatní pracovníky
• Dobrá znalost MS Office
• Připravenost k zapracování v mateřské firmě v Německu – cca 2 měsíce

Co Vám nabízíme?
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Možnost profesního růstu
• Možnost odborného i jazykového vzdělávání
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Firemní benefity

Zaměstnavatel

PRAGMA personální agentura s.r.o.
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 587433412
E-mail: olomouc@e-pragma.cz

 zadejte číslo výše