Klíčové slovo:

Ředitel autosalonu

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Staré Město
Profese: Automobilový průmysl Region: Zlínský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: 1
Společnost: FUTUREX spol. s r.o. Plat do: 1
Počet míst: nezadáno Nástup od: dohodou

Popis pracovní pozice

Hledám osobu, odborníka na otevření a vedení nového autosalonu ve Starém Městě u Uh.Hradiště.
Osobu, se zkušenostmi a kontakty pro obchod a servis aut, motorek, příslušenství, vše se zaměřením na imobilní osoby a handy car.
Licence na značku aut není udělena – je požadována po této osobě, tak jako veškeré rozjetí tohoto autosalonu. Prodejní plocha celkem 2 x 550 m2 + 150 m2 + servis 300 m2
Svůj životopis a bussines plan – zasílejte na adresu : regionuh@seznam.cz

Zaměstnavatel

FUTUREX spol. s r.o.
Ulice: Nádražní 671
Město: Staré Město
PSČ: 686 02
Telefon: 602507343
E-mail: stefanik@futurex.cz
Fax: 572 54 16 74
WWW: http://futurex.cz
Kontakt: Ing.Pavel ŠTEFANÍK