Klíčové slovo:

ŘEDITEL PROJEKTU hliníkových oken,dveří a fasád

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Staré Město u Uh.Hradiště
Profese: Stavebnictví, projekce, architektura Region: Zlínský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: nezadáno
Společnost: FUTUREX spol. s r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: 1 Nástup od: dle dohody

Popis pracovní pozice

FUTUREX Staré Město u Uh.Hradiště přijme zaměstnance na pozici ŘEDITELE PROJEKTU hliníkových oken, dveří a fasád.Úkolem je převzetí výrobní haly, strojního zařízení a konstrukce, s následnou konsolidací výroby a obchodu. Požadujeme: VŠ/SŠ se zkušeností a praxí v daném oboru, samostatnost, řídící, organizační a manažerské schopnosti (výnosy min. 30mil. Kč/á rok). ŘP B, znalost PC,AJ (není podmínkou)
Nabízíme: měsíční fixní plat+smluvní procentuální podíl na vytvořeném zisku.

Zaměstnavatel

FUTUREX spol. s r.o.
Ulice: Nádražní 671
Město: Staré Město
PSČ: 686 02
Telefon: 602507343
E-mail: stefanik@futurex.cz
Fax: 572 54 16 74
WWW: http://futurex.cz
Kontakt: Ing.Pavel ŠTEFANÍK