Klíčové slovo:

Vedoucí údržby

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Břeclav
Profese: Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Vysokoškolské Plat od: 30000
Společnost: Molitan a.s. Plat do: 50000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2021-10-01

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE
Vedení pracovníků údržby.
Zajištění a evidence oprav dle požadavků.
Kontrola a reportování čerpáných finančních prostředků svěřeného úseku.
Zpracování poptávek a objednávek u externích firem a dodavatelů, vyhodnocování nabídek.
Účast na tvorbě, realizaci a vyhodnocení výběrových řízeních dle plánů investic a oprav společnosti.
Tvorba plánů údržby – plán oprav a investic, operativní plány, plány preventivní i prediktivní.
Posuzování technického stavu výrobních strojů, vyřazování nepoužitelných a uvádění nových strojů do provozu.
Implementace a podpora systému TPM.
Implementace OEE (celková efektivnost zařízení).
Analýza příčin a důsledků poruch (FMEA)
Kontrola kvality služeb externích dodavatelů.
Udržování technické dokumentace výrobních strojů a zařízeních.

POŽADUEJEME
Vzdělání VŠ strojírenského nebo technického směru.
Zkušeností s vedeném týmů lidí.
Znalost přípravy finančního plánu údržby a dalších plánů oprav a investic.
Znalost a zkušenosti v oblasti hydrauliky, pneumatiky, elektroniky, mechaniky a automatizace.
Pokročila znalost anglického jazyka.
Znalost MS Office.
ŘP. sk. B
Důslednost, flexibilita, manažerské a organizační schopnosti.

NABÍZÍME
25 dní dovolené.
Firemní stravování, stravenky.
Jazykové kurzy.
Pracovní notebook i mobilní telefon.
Příspěvek na penzijní pojištění.
Výhodné mobilní tarify pro Vás a Vaše nejbližší.
Firemní akce, vánoční večírky a přátelský kolektiv.
Zajímavou práci v mezinárodním týmu..
Využití vlastního kariérního potenciálu

Zaměstnavatel

Molitan a.s.
Ulice: Mládežnická 3356
Město: Břeclav
PSČ: 69002
Telefon: 739555112
E-mail: sotavova@molitan.cz
WWW: www.molitan.cz
Kontakt: Otavová Šárka

 zadejte číslo výše