Klíčové slovo:

Obsluha zákazníka pro český a německý trh

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Břeclav
Profese: Administrativa Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: 20000
Společnost: Molitan a.s. Plat do: 25000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2021-03-01

Popis pracovní pozice

Moravia Comfort s.r.o.
Jsme největším českým výrobcem matrací. Historie naší firmy sahá až do roku 1975, kdy se v Břeclavi zrodily naše první matrace. Od té doby jsme společně ušli pěkný kus cesty. Stále nám záleží na jediném. Na co nejkvalitnějším spánku naších zákazníků. Nabízíme široky výběr matrací od tradičních z polyuretanových pěn až po ty moderní latexové. Stále sledujeme nové technologie a naše výrobky zlepšujeme. Pojďme společně posouvat kvalitu výrobků na další level.

Obsluha zákazníka pro český a německý trh.

NÁPLŇ PRÁCE
Denní komunikace se zákazníky (písemná a telefonická komunikace).
Komunikace napříč všemi odděleními společnosti (výroba, sklad, expedice).
Zadávání a správa objednávek v interním IT systému.
Vystavování následných dokumentů (dobropisy, faktury).
Kontrola pohledávek a jejich urgence u zákazníků.
POŽADAVKY:

Min. SŠ s maturitou.
Komunikativní znalost německého jazyka (písemná a ústní forma na úrovni B1).
Pokročilá znalost MS Office.
Asertivita.
Vhodné i pro absolventy.
Zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou.

NABÍZÍME:
Finanční ohodnocení dle zkušenosti v rozmezí 20.000 -25.000 Kč
Firemní jazykové kurzy
25 dní dovolené.
Služební mobil.
Příspěvek na penzijní pojištění.
Stravenky a možnost firemního stravování.
Výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaše blízké.

Přejeme si, aby k nám nejen všichni zaměstnanci chodili rádi, ale také, aby se cítili odpočatí. Nabízíme tedy 5 týdnu dovolené. Ostatní zaměstnance budete mít možnost poznat i díky pravidelným neformálním setkáním jako jsou večírky a další firemní akce. Zaměstnance bereme jako aktiva, bez nich bychom totiž nebyli tam, kde jsme dnes. Připojte se i Vy k naší firemní rodině.

Zaměstnavatel

Molitan a.s.
Ulice: Mládežnická 3356
Město: Břeclav
PSČ: 69002
Telefon: 739555112
E-mail: sotavova@molitan.cz
WWW: www.molitan.cz
Kontakt: Otavová Šárka

 zadejte číslo výše