Klíčové slovo:

VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA, 25 000

Typ brigáda Místo: Brno
Profese: Strojírenství Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 22000
Společnost: Kollmorgen, s.r.o. Plat do: 25000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2020-11-23

Popis pracovní pozice

Chcete si přivydělat před Vánoci?

Hledáme operátora ke kompletaci brzd pro automotive průmysl.

Nebojte, nevadí nám, že nemáte žádnou praxi v tomto oboru, všechno Vás naučíme.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Hledáme nové kolegy buď na ranní a odpolední nebo pouze noční směnu.

Požadujeme:
Manuální přesnost a zručnost
Schopnost pracovat ve stoje

Nabízíme:
Práci v čistém a nehlučném prostředí
Penzijní připojištění
Edenred kartu
Výbornou dostupnost (autobus do CTP z Brna zdarma)
Férové platové ohodnocení
Pohodový kolektiv a vedení
Sign-on bonus po zkušební době 5 000 Kč
Odměna za doporučení kandidáta (až 45 000 Kč)
Dotovaná kantýna
Možnost převést 2 SIM karty na výhodný firemní tarif
Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
Možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
Firemní společenské akce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis na zamestnani@kollmorgen.com.

Rádi se s Vámi pobavíme a spolu s mistry ukážeme, jak to v naší výrobě chodí.

Zaměstnavatel

Kollmorgen, s.r.o.
Ulice: Evropská 864
Město: Modřice
PSČ: 66442
Telefon: 533314203
E-mail: nikola.zatloukalova@kollmorgen.com
WWW: http://
Kontakt: Hana Sušilová