Klíčové slovo:

Operátor řezacích strojů

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Břeclav
Profese: Řemesla, výroba Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 20000
Společnost: Molitan a.s. Plat do: 24000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2020-10-01

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE
Obsluha řezacích strojů a zařízení.
Balení materiálu.
Registrace materiálu.
Pomocné práce.
Většinu pracovní doby budete obsluhovat různé druhy strojů jako řezací stroj, loupací stroj, či vertikální pilu. Nemusíte se tedy bát monotónní činnosti.Nemusíte se ale bát, že by Vašimi kolegy byly jen němé stroje. Těšit se můžete i na úzkou spolupráci s ostatními spolupracovníky.
POŽADAVKY
Výuční list.
Zkušenosti z výrobní firmy.
Zodpovědnost a spolehlivost.
Fyzickou zdatnost (vhodné pro muže).
Organizační a logické myšlení.
Hledáme zodpovědné a samostatné pracovníky, kteří budou pracovat ve 3 směnném provozu. Pokud jste se již s podobnou prací setkali, jste pracovití a fyzicky zdatní, hledáme právě Vás.
NABÍZÍME:
25 dní dovolené.
Bonus za docházku a další finanční prémie.
Příspěvek na penzijní pojištění.
Stravenky a možnost firemního stravování.
Výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaše blízké.
Přejeme si, aby k nám nejen všichni zaměstnanci chodili rádi, ale také, aby se cítili odpočatí. Nabízíme tedy 5 týdnu dovolené. Dále docházkový bonus a další finanční odměny. Ostatní zaměstnance budete mít možnost poznat i díky pravidelným neformálním setkáním jako jsou večírky a další firemní akce. Zaměstnance bereme jako aktiva, bez nich bychom totiž nebyli tam, kde jsme dnes. Připojte se i Vy k naší firemní rodině.
KONTAKT:
E-MAIL: personalni@molitan.cz
TEL: +420 739 555 112
FACEBOOK: molitanBV
INSTAGRAM: molitanBV

Zaměstnavatel

Molitan a.s.
Ulice: Mládežnická 3356
Město: Břeclav
PSČ: 69002
Telefon: 515354681
E-mail: sotavova@molitan.cz
WWW: www.molitan.cz
Kontakt: Otavová Šárka