Klíčové slovo:

SKLADNÍK

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Břeclav
Profese: Řemesla, výroba Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 20000
Společnost: Molitan a.s. Plat do: 25000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2020-10-01

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE
Práce ve skladu i ve výrobě.
Nakládka a vykládka materiálu ručně i vozíkem.
Příprava zboží na nakládku a vykládku.
Uskladňování zboží.
Účast na inventurách.
Pomocné práce ve výrobě.
POŽADAVKY:
Výuční list.
Praxe s VZV, výhodou průkaz VZV.
Zkušenosti z výroby a skladu výhodou.
Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.
Hledáme zodpovědné a samostatné pracovníky, kteří budou pracovat ve 2 a 3 směnném provozu. Pokud jste se již s podobnou prací setkali, jste pracovitá a fyzicky zdatní, hledáme právě Vás.
NABÍZÍME:
25 dní dovolené.
Bonus za docházku a další finanční prémie.
Příspěvek na penzijní pojištění.
Stravenky a možnost firemního stravování.
Výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaše blízké.
Přejeme si, aby k nám nejen všichni zaměstnanci chodili rádi, ale také, aby se cítili odpočatí. Nabízíme tedy 5 týdnu dovolené. Dále docházkový bonus a další finanční odměny. Ostatní zaměstnance budete mít možnost poznat i díky pravidelným neformálním setkáním jako jsou večírky a další firemní akce. Zaměstnance bereme jako aktiva, bez nich bychom totiž nebyli tam, kde jsme dnes. Připojte se i Vy k naší firemní rodině.
KONTAKT:
E-MAIL: personalni@molitan.cz
TEL: +420 739 555 112
FACEBOOK: molitanBV
INSTAGRAM: molitanBV

Zaměstnavatel

Molitan a.s.
Ulice: Mládežnická 3356
Město: Břeclav
PSČ: 69002
Telefon: 515354681
E-mail: sotavova@molitan.cz
WWW: www.molitan.cz
Kontakt: Otavová Šárka