Klíčové slovo:

SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK - přímo do kmene

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Hranice na Moravě
Profese: Strojírenství Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 26000
Společnost: Práce ČR Plat do: 33000
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme šikovného Svářeče s praxí .
Popis: sestavování svářenců dle výkresové dokumentace, svařování - tloušťka plechu 10 mm i více
Požadujeme. Průkaz EN 135 - min. tloušťka 10 mm
Mzda se pohybuje v rozmezí od 150 - 205 Kč - podle zkušeností.
Nabízíme čerpání záloh a příspěvek na ubytování 3.000 Kč. Při odpracování 200 hod/měsíc máte ubytování ZDARMA.

Zájemcům z Hranic na Moravě a blízkého okolí nabízíme možnost zaměstnat se PŘÍMO DO KMENE FIRMY.

Tel. 730 155 362

Zaměstnavatel

Práce ČR
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 730155362
E-mail: konoradska.pracecr@post.cz
Kontakt: Lucia K.