Klíčové slovo:

Automechanik - 27.000.- Nástup Ihned

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Kopřivnice
Profese: Strojírenství Region: Moravskoslezský kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 25000
Společnost: Práce ČR Plat do: 31000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2019-09-25 15:27:14

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- montáž vozidel dle výkresové dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku

Práce na 1 směnu, 8 hod (úterý,čtvrtek 12 hod, 6-18)

Požadujeme:
- praxe nebo vyučení v oboru automechanik
- základní ovládaní PC, čtení technické dokumentace v PC
- používaní ručního nářadí, pneumatických utahováků, momentových klíčů
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- mzda dle zkušeností: JUNIOR - 160 Kč/hod / SENIOR - 190 Kč/hod
- příplatky navíc
- stravování ZDARMA
- příspěvek na ubytování 3.000 Kč
- zálohy

Volejte na tel. 730 155 362

Zaměstnavatel

Práce ČR
Ulice: Tř. Kosmonautů 8
Město: Olomouc
PSČ: 77900
Telefon: 730155362
E-mail: konoradska.pracecr@post.cz
Kontakt: Lucia K.