Klíčové slovo:

VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Brno
Profese: Strojírenství Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Vyučen / střední bez maturity Plat od: 19000
Společnost: Kollmorgen, s.r.o. Plat do: 22000
Počet míst: nezadáno Nástup od: 2019-07-01

Popis pracovní pozice

Hledáme zaměstnance na pozici OPERÁTOR/KA ve výrobě elektromotorů.

Na pozici operátora elektromotorů budete kompletovat jednotlivé díly motoru a pokud máte elektro vzdělání, budete elektromotory také testovat, tj. měřit parametry na elektrických testerech a zařízeních. Nebojte, nevadí nám, že nemáte žádnou praxi v tomto oboru, všechno Vás naučíme.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Požadujeme:
•Manuální přesnost a zručnost
•Ochota pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku (aktuálně pracujeme na 1 směnu, ale plánujeme rozšíření)
•VÝHODOU je vzdělání v oboru strojním nebo elektro nebo pracovní zkušenost z výroby)
•nástup ihned

Nabízíme:
•Čisté a nehlučné pracovní prostředí
•Penzijní připojištění
•Příspěvky na sport
•Výbornou dostupnost, dopravu zdarma
•Férové platové ohodnocení
•Pohodový kolektiv a vedení
•Sign-on bonus po zkušební době 5000,-
•Systém doporučení kandidáta – až 30 000,- za doporučení nového kolegy / kolegyně
•Dotovaná kantýna – 26,- / oběd
•Možnost převést 2 SIM karty s výhodným tarifem
•Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
•Možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
•Firemní společenské akce (Family day, Vánoční večírek)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis přes odpovědní tlačítko.

Přijďte se k nám podívat do výroby a pobavit se s našimi mistry, jak to u nás chodí

Zaměstnavatel

Kollmorgen, s.r.o.
Ulice: Evropská 864
Město: Modřice
PSČ: 66442
Telefon: 533314203
E-mail: nikola.zatloukalova@kollmorgen.com
WWW: http://
Kontakt: Hana Sušilová