Klíčové slovo:

Hledáme VÝROBNÍ OPERÁTORY do čisté a nehlučné výroby

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Brno-venkov
Profese: Strojírenství Region: Jihomoravský kraj
Min. vzdělání: Plat od: 18000
Společnost: Kollmorgen, s.r.o. Plat do: 23000
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Hledáme zaměstnance na pozici OPERÁTOR/KA ve výrobě elektromotorů.

Na pozici operátora elektromotorů budete kompletovat jednotlivé díly motoru a pokud máte elektro vzdělání budete elektromotory také testovat, tj. měřit parametry na elektrických testerech a zařízeních. Nebojte, nevadí nám, že nemáte žádnou praxi v tomto oboru, všechno Vás naučíme.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Požadujeme:
• Manuální přesnost a zručnost
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku
• Minimální vzdělání SOU s výučním listem
• VÝHODOU vzdělání v oboru strojním nebo elektro (praxe není podmínkou)

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené
• Čistá výroba, profesionální přístup
• Výjimečný balíček benefitů
• Výborná dostupnost
• Zajímavé a férové platové ohodnocení

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis na adresu: zamestnani@kollmorgen.com.

Jste pozitivní, manuálně zruční a pracovití ?
ROZTOČTE TO S NÁMI

Plat: 21 000 – 23 000 Kč / měsíc 
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce

Zaměstnavatel

Kollmorgen, s.r.o.
Ulice: Evropská 864
Město: Modřice
PSČ: 66442
Telefon: 533314203
E-mail: lenka.sloukova@kollmorgen.com
WWW: http://
Kontakt: Hana Sušilová