Klíčové slovo:

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO REFERENTA

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Ostrava
Profese: Administrativa Region: Moravskoslezský kraj
Min. vzdělání: Střední odborné s maturitou Plat od: 20000
Společnost: Comfort Job Agency s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Informace:
Pravá ruka obchodního referenta, vyřizuje pro něj běžnou administrativní agendu. Obsluhuje kancelářskou techniku: kopírování, tisk i faxování. Na poradách a jednáních pořizuje zápisy. Zajišťuje objednávání a evidenci kancelářských potřeb. Sleduje a eviduje veškerou příchozí a odchozí firemní korespondenci.
Požadujeme:
SŠ vzdělání obchodního, ekonomického směru. Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka. Schopnost jednání s lidmi, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, odolnost vůči stresu, zájem učit se novým věcem, výhodou praxe v oboru s hutním materiálem (není podmínkou).
Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu určitou, 40 hodin týdně.

Zaměstnavatel

Comfort Job Agency s.r.o.
Ulice: Stodolní 741/15
Město: Ostrava
PSČ: 70200
Telefon: 737887660
E-mail: komfort.personalni@post.cz
Fax: 737887660
WWW: www.komfortgroup.cz
Kontakt: Petra Hochmannová