Klíčové slovo:

SKLADNÍK - manipulant - RYCHVALD a NOVÝ JIČÍN

Typ hlavní pracovní poměr Místo:
Profese: Doprava, transport, logistika Region: Moravskoslezský kraj
Min. vzdělání: Základní Plat od: 18000
Společnost: Comfort Job Agency s.r.o. Plat do: 24450
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Informace:
Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody.
Požadujeme:
- praxe ve skladu je výhodou (není podmínkou)
- průkaz na VZV výhodou (v případě potřeby zajistíme školení)
- ochotu pracovat na směny - 3 směnný provoz (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností).
Nabízíme:
- 800 až 2000 víkendový bonus
- 1400 docházkový bonus
- 70 Kč stravenky
- příspěvek na dopravu
- lékařskou prohlídku
- práce v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou
- příplatky dle zákoníku práce
- závodní jídelna
- poskytování prac. nebo firemního oděvu
- příspěvek na ubytování
- odborná školení
- místo pracoviště: Rychvald (Šachetní 1540) a Nový Jičín (Hřbitovní 2203/82)

Zaměstnavatel

Comfort Job Agency s.r.o.
Ulice: Stodolní 741/15
Město: Ostrava
PSČ: 70200
Telefon: 737887660
E-mail: komfort.personalni@post.cz
Fax: 737887660
WWW: www.komfortgroup.cz
Kontakt: Petra Hochmannová