OPERÁTOR VÝROBY - Lehká manuální práce pro ženy i muže ( PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU)

Typ hlavní pracovní poměr Místo: Hranice
Profese: Řemesla, výroba Region: Olomoucký kraj
Min. vzdělání: Základní Plat od: nezadáno
Společnost: Comfort Job Agency s.r.o. Plat do: nezadáno
Počet míst: nezadáno Nástup od: nezadáno

Popis pracovní pozice

Informace:
Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou náhradních dílů pro automobily, hledáme vhodné zaměstnance.
Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci
- výbornou docházku
- manuální zručnost
- 12-hodinové směny, krátký a dlouhý týden
- provádění výrobních operací dle
technologického postupu
- údržba pracoviště
- dodržování zásad bezpečnosti práce
Nabízíme:
- docházková odměna při plném pracovním fondu 1. 400,-Kč
každý měsíc
- zákonné příplatky
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- vstřícné jednání
- možnost profesionálního růstu
- lékařské prohlídky
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- doprava zdarma - Karviná, Havířov,Ostrava, Nový Jičín, Studénka, Bílovec, Příbor
- příspěvek na dopravu (Lipník nad Bečvou, Kelč, Odry, Valašské Meziříčí, Fulnek)
- Mzda: 90 Kč/hod
- místo pracoviště: Hranice, okres Přerov

Zaměstnavatel

Comfort Job Agency s.r.o.
Ulice: Stodolní 741/15
Město: Ostrava
PSČ: 70200
Telefon: 737887660
E-mail: komfort.personalni@post.cz
Fax: 737887660
WWW: www.komfortgroup.cz
Kontakt: Petra Hochmannová